Kampanie reklamowe

Kiedy rozpoczynasz promocję swojej firmy w internecie, zwykle trafiasz na agencje reklamowe produkujące kampanie masowo, według z góry założonego schematu, oferujące gotowe pakiety usług i przedstawiające wyniki w niewiele mówiących raportach. Często tak ujęte suche dane są mało czytelne i w rezultacie nie wiesz, czy Twoja reklama przynosi oczekiwane efekty.

Ja podchodzę do klienta indywidualnie, przeprowadzam rozmowę o jego celach i wyobrażeniach dotyczących reklamy. Zajmuję się zarówno reklamą na Facebooku, jak i AdWords.

Facebook

Planuję kampanie w mediach społecznościowych, konfiguruję reklamę fanpage’y i konkretnych postów, uwzględniając wybraną grupę docelową, monitoruję wyniki i na bieżąco wprowadzam zmiany, w zależności od uzyskiwanych efektów.

AdWords

Konfiguruję i optymalizuję kampanię zarówno w wyszukiwarce Google, jak i w sieci reklamowej. Jest to tzw. kampania banerowa, w której banery reklamowe wyświetlają się na stronach innych niż Google. Dla sklepów internetowych przygotowuję również kampanie produktowe w Google Shopping. Proponuję zmiany na stronie, jakie trzeba wprowadzić, aby reklama była jeszcze skuteczniejsza. W trakcie jej trwania monitoruję konwersję (czyli np. wypełnienie formularza lub sprzedaż w sklepie), co daje na bieżąco obraz efektywności i możliwość wprowadzenia poprawek czy wcześniejszego zakończenia kampanii.

Jeśli nadal nie jesteś przekonany, co możesz zyskać, zapisz się na bezpłatne konsultacje . Dam Ci wskazówki, czy konkretna reklama będzie owocna i ma szansę na przyniesienie wymiernych korzyści.

Nie zastanawiaj się dłużej, sprawdź sam, jak sprawdzi się spersonalizowana kampania dla Twojej firmy. Napisz do mnie na kontakt@asiainak.com lub skontaktuj się przez formularz na stronie, aby omówić szczegóły naszej współpracy.

7 listopada 2017