O blogu

O blogu

Czy zdarzyło Ci się, że szukając informacji o reklamie w internecie, każde zdanie w poradniku, każdy artykuł czytałaś dwa lub trzy razy, ponieważ pisane były one językiem, jaki zrozumieć mogli tylko specjaliści?

Czy szukasz metody na stworzenie kampanii, dzięki której Twoja strona stanie się bardziej rozpoznawalna w sieci, zacznie przynosić wymierne korzyści, a Twoja działalność będzie przynosić jeszcze więcej satysfakcji?

Sama jestem w dużej mierze samoukiem, jednak ogromny wpływ na poziom mojej wiedzy i umiejętności mieli ludzie, których spotkałam i z którymi miałam przyjemność pracować.

Teraz chętnie ja pomogę Tobie, ułatwiając poszukiwanie przydatnych informacji i oferując sprawdzone rozwiązania na skuteczną reklamę w internecie. Swoją wiedzę staram się przekazywać tak, byś po zapoznaniu się z treścią artykułu stwierdziła: “Rety, jakie to proste!” Moja oferta skierowana jest głównie do małych i średnich przedsiębiorstw, z największą przyjemnością pomagam biznesom prowadzonym przez kobiety dla kobiet.

Jedną z najfajniejszych stron blogowania jest dla mnie kontakt z czytelniczkami. Dlatego jeśli masz jakieś konkretne pytania, lub sugestie o czym chciałabyś przeczytać w najbliższym czasie, śmiało pisz do mnie przez formularz kontaktowy lub na moim fanpage’u.

A teraz rozsiądź się wygodnie, ponieważ zapraszam Cię na rozpoczęcie przygody z reklamą w internecie!

O mnie

Zajmuję się grafiką, stronami internetowymi i reklamą online, choć z wykształcenia jestem controllerem finansowym. Do tej pory uwielbiam pochylać się nad liczbami, co niewątpliwie pomaga mi w obecnej pracy.

Prywatnie kocham podróżować, pasjami oglądam filmy Woody’ego Allena i piekę – moja specjalność to tarta cytrynowa. Aktualnie mieszkam w Turcji i korzystam z jej uroków – wygrzewam się w słońcu i zajadam baklawą.

1 sierpnia 2017