O blogu

 

O blogu

W dużej mierze jestem samoukiem i wyszukiwanie przydatnych informacji idzie mi sprawnie, szybko i przyjemnie, ale nie ukrywam jak duży wpływ na poziom mojej wiedzy i umiejętności mieli ludzie, których spotkałam i z którymi miałam przyjemność pracować. Teraz tą wiedzę posyłam dalej i fajnie, że trafiło właśnie na Ciebie. Rozsiądź się wygodnie i szykuj się na spotkanie z reklamą w internecie.

 

Gdy zaczynałam swoją przygodę każde zdanie w poradnikach, każdy artykuł czytałam dwa lub trzy razy ponieważ pisane one były takim językiem jaki rozumieli tylko specjaliści. Tutaj tego nie znajdziesz, wszystkie teksty piszę tak, byś przeczytała je raz i stwierdziła “rety, jakie to proste!”

 

Zaglądaj do mnie regularnie, a pomogę Ci stworzyć kampanię, dzięki której Twoja strona stanie się bardziej rozpoznawalna w sieci, zacznie w końcu przynosić wymierne korzyści, a Ty będziesz jeszcze bardziej zadowolona z tego co robisz.

 

Masz jakieś konkretne pytania? Śmiało, napisz do mnie. Skorzystaj z formularza kontaktowego na stronie głównej lub napisz do mnie na fanpagu. Kontakt z moimi czytelniczkami, to jedna z fajniejszych stron blogowania.

 

Prywatnie

Chociaż z wykształcenia jestem controllerem finansowym to zawodowo związałam się z Internetem. Miłość do liczb jednak pozostała i pomaga mi w pracy. Robię grafikę, strony internetowe i zajmuję się reklamą online. Prywatnie uwielbiam podróże, filmy Woody’ego Allena i pieczenie (uwielbiam tartę cytrynową). Obecnie piszę z Turcji gdzie mieszkam, wygrzewam się na słońcu i zajadam baklawą.

 

 

1 sierpnia 2017