WordPress

Prowadząc działalność gospodarczą lub pisząc bloga, na początek potrzebujemy własnego miejsca w sieci. Zazwyczaj decydujemy się wtedy na wybór programisty, który od podstaw stworzy dla nas autorski projekt. Jednak prace takie są z reguły są dość kosztowne i długotrwałe, a wprowadzenie jakichkolwiek zmian wymaga podjęcia dalszej współpracy z twórcą strony. Obsługa własnego serwisu może też wymagać zapoznania się z technicznymi aspektami jego działania i sprawiać na początku pewne trudności.

Dlatego w mojej ofercie znajdziesz rozwiązanie, dzięki któremu Twoja strona powstanie szybko i w rozsądnej cenie, a dodatkowo umożliwi Ci w prosty sposób wprowadzanie zmian i dodatkowych funkcjonalności.

Tworzę strony firmowe i blogi na platformie WordPress, korzystając z gotowych bezpłatnych lub płatnych motywów (wedle preferencji klienta), dostosowanych również do wyświetlania na urządzeniach mobilnych. W zakres usługi wchodzi konfiguracja WordPressa, zainstalowanie odpowiednich wtyczek, w zależności od potrzeb Twojej strony oraz podłączenie Google Analytics (narzędzie to zbiera dane o ruchu na stronie, a to bardzo przydatne informacje zarówno przy prowadzeniu strony firmowej, jak i bloga).

Zajmuję się również tworzeniem landing page (stron lądowania) pod kampanie reklamowe. Prezentuję na nich ofertę w odpowiedni sposób tak, aby skłonić odwiedzającego do konwersji, czyli  podjęcia oczekiwanego działania, np. wysłania formularza, zakupu produktu lub usługi.

Nie martw się, jeśli nie jesteś pewny, jakich funkcjonalności potrzebujesz na swojej stronie. Zapisz się na bezpłatne konsultacje , a pomogę Ci dostować ją do Twoich potrzeb.

Napisz do mnie na kontakt@asiainak.com lub skontaktuj się przez formularz na stronie , aby omówić szczegóły naszej współpracy.

 

 

7 listopada 2017